Як правильно використовувати су-вид: поради та рекомендації

Су-вид – це метод приготування їжі, який останнім часом став популярним серед професійних кухарів та любителів кулінарії. Він заснований на акуратному приготуванні продуктів за низької температури у водяній бані, що дозволяє зберегти всі смакові та поживні якості інгредієнтів.

Основна ідея су-вид полягає в тому, щоб повністю контролювати температуру приготування продукту, щоб досягти ідеального результату. Для цього використовується спеціальний прилад – су-подібна ванна. Продукт упаковується у пластиковий пакет, а потім занурюється у воду. Точне регулювання температури та часу гарантує, що продукт буде приготовлений точно так, як ви хочете: соковитим, ніжним та насиченим смаком.

У статті ми розповімо вам про те, як правильно використовувати су-подібну ванну і які продукти можна готувати за допомогою цього методу приготування. Ви дізнаєтеся, як досягти ідеального ступеня прожарювання м'яса або риби, який режим вибрати для овочів, і як приготувати справжню десертну страву без використання печі!

Як користуватися су-вид
КрокДія
1Підготуйте продукти, які ви хочете приготувати за допомогою су-вид. Вони повинні бути упаковані у пластикові пакети та готові до тривалого варіння за низької температури.
2Встановіть су-вид апарат на потрібну температуру та час варіння. Зазвичай рекомендується дотримуватися рецептів або рекомендацій виробника для конкретних продуктів.
3Помістіть упаковані продукти в резервуар з водою та обережно опустіть їх в апарат. Переконайтеся, що пакети повністю занурені у воду і немає проблем із витоком.
4Дочекайтеся закінчення варіння, дотримуючись вказаного часу.Потім акуратно витягніть пакети з води і відразу ж охолодіть продукти за допомогою льоду або холодної води.
5Розпакуйте продукти і при необхідності їх додатково приготуйте, наприклад обсмажте м'ясо на сковороді або підрум'яніть овочі в духовці.
6Подайте страву на стіл і насолоджуйтесь результатом – соковитим та ніжним м'ясом, овочами та іншими продуктами, які були приготовлені за допомогою су-вид.

Суть методу в тому, що Ви поміщаєте інгредієнти, наприклад, м'ясо в поліетиленовий рукав і відкачуєте повітря, щоб вийшла упаковка герметична. Потім опускаєте її в киплячу воду. Далі починається тривалий процес приготування їжі за температури 55 – 60 °C (до 70 °C).1 квіт. 2020 р.

Що таке сувид і як ним користуватися?

Технологія су вид (sous vide, під вакуумом) – це кулінарний метод тривалого приготування страв на водяній бані при низькій температурі, що контролюється до часткою градуса. Температура води в залежності від виду продуктів варіюється від 55 до 70оС, час – від 1 до 7, а в деяких випадках – до 48 годин.

Скільки тримати м'ясо у Сувіді?

Дані температур та часу готування за технологією Sous-Vide (Су-Від)

продуктчас приготуваннятемпература приготування
Свинина
Корейка150-600 хв.80ºС
Філе 30-40 мм65-120 хв.60ºС
Філе 40-50 мм100-120 хв.60ºС

Як зберігати продукти після Сувіда?

Зберігайте приготовлені продукти при температурі не вище 3,3 ° С або заморожуйте. Розморожуйте страви повільно в ємності з водою, холодильнику (при 3,3°С) або в гарячій воді в Nomiku при температурі близько 55°C (залежно від інгредієнтів). Термін придатності страв у холодильнику не довше 7 днів.

Related Post

Нейрофізіолог – лікар, який виконує дослідження ЕЕГНейрофізіолог – лікар, який виконує дослідження ЕЕГ

Електроенцефалографія (ЕЕГ) є одним із найпоширеніших методів дослідження мозку, що дозволяє реєструвати електричну активність головного мозку. Проведення такого дослідження потребує участі спеціально навченого медичного персоналу, відомого як нейрофізіолог. Нейрофізіолог –

Скільки цементу в бетоні марки 350?Скільки цементу в бетоні марки 350?

Скільки витрачати цементу на куб бетону Це залежить від призначення бетону і від марки, яку потрібно отримати, поєднуючи всі компоненти. У середньому, на 1 куб бетону витрачається 240–325 кг цементного

Як можна назвати темного котаЯк можна назвати темного кота

Як назвати кота хлопчика чорного кольору? Наприклад, чорному коту підійдуть клички Найт, Вугілля, Морок, Блеки, Черниш, Нуар, Агат, Багір, Перець, Отелло, Шварц, Неро, Дарк, Дарт Вейдер, Онікс, Африк. Крупному звірові