Чи можна давати козам сиру картоплю

Коренеплоди дають тваринам у сирому вигляді, по 2-4 кг на добу, подрібненими. Картоплю варять і дають по 1-2 кг. Вимиту подрібнену картоплю можна зрідка давати сирою.18 груд. 2012 р.

Яким зерном можна годувати козу?

Основою кормового раціону має бути овес або ячмінь — за рахунок великої кількості клітковини, хорошої засвоюваності білка, жиру і вуглеводів він ідеально підходить козі.

Що робити щоб коза давала більше молока?

За добу козі згодовують до 2 кг грубого корму. Ідеальним з погляду харчової цінності вважається лучне, бобово-злакове, злакове сіно, заготовлене у фазі бутонізації квітів. Солому частіше використовують пшеничну або ячмінну, але навіть стебла кукурудзи, попередньо подріблені й запарені, кози непогано гризуть узимку.

Як збільшити надої у кози?

Найефективніший спосіб підвищити надої – покращити раціон кіз. В період лактації їм необхідно обов'язково давати соковиті корми. В літній час це свіжа трава, а зимою – коренеплоди. В холодну пору року радять давати більше калорійних комбікормів або зернових культур.

Чем нельзя кормить козу и какие корма можно козам
Хотя козы и считаются одними из самых умных домашних животных, но и они могут съесть ядовитые корма. Некоторые корма можно давать только в …

Related Post

Як зміцнити імунітет домашніми засобамиЯк зміцнити імунітет домашніми засобами

Що знижує імунітет? д. Придушувати і руйнувати імунітет можуть: стреси (особливо, хронічні), тривалі хронічні інфекційні захворювання, гіподинамія, нерегулярне і одноманітне харчування, зловживання лікарськими препаратами та ін. Що потрібно робити щоб

Що до чаю несолодкеЩо до чаю несолодке

У несолодке тісто потрібно додати цукати, родзинки та волоські горіхи. Пряники випікають, а потім ріжуть на кубики. Можна порізати тісто перед випічкою. Горіхи – мигдаль, кеш'ю або фундук – можна

Егоїзм: прояви та наслідкиЕгоїзм: прояви та наслідки

Егоїзм як негативна якість особистості проявляється в різних сферах життя і може мати різноманітні наслідки. Він виявляється у прагненні до власної вигоди та задоволенні власних потреб. При цьому людина, схильна