Представники Братства тверезості на форумі «Парафія як спільнота: виклики й покликання»

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 15-16 травня 2019 року в Києві пройшов  форум активних священиків та мирян на тему “Парафія як спільнота – виклики і покликання”. Захід був організований Відділом зовнішніх церковних зв’язків УПЦ спільно з активними вірянами УПЦ у регіонах.

У роботі форуму взяли участь 165 учасників, серед яких священики й миряни з різних регіонів України, а також гості з-за кордону. Захід відвідали вікарії Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона та архієпископ Боярський Феодосій.

Досвідом створення і роботи руху православної общини тверезості поділився голова Волинського братства тверезості імені св. прав. Іоанна Кронштадтського протоієрей Степан Ярема. Священик розповів про те, що для успішного подолання алкогольної залежності важливо перебувати в спільноті тверезих людей, однодумців, які є підтримкою в боротьбі з “зеленим змієм”. Для цієі мети, а також для популяризації ідей тверезості в українському суспільстві і було створене Волинське православне братство тверезості. О. Степан також представив короткий відеофільм , у якому братчикиі діляться своїм життєвим досвідом, висновками та побажаннями.

о. Степан Ярема

1 Comment

  1. You have unread messages (4) from Faith! Read now: https://clck.ru/eYDME?h=79330677cde0c7bae35b8ddcd012debe- Reply

    0ck1zf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *