Збори правління Свято-Володимирського братства тверезості у Києві

7 лютото 2019 року, напередодні річниці пам’яті священномученика митрополита Володимира (Богоявленського) у столиці України відбулись збори правління православного Свято-Володимирського братства тверезості. З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла у зборах брали участь клірики єпархії протоієрей Стефан Ярема (с. Струмівка Луцького благочиння) та протоієрей Олександр Білінський (смт Колки Маневицького району).

Обидва священики представляють Волинське єпархіальне православне братство тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського, котре очолює протоієрей Стефан.

Під час зборів правління братства «Тверезість» обговорювались питання організації профілактики та реабілітації залежних від алкоголю та наркотиків людей, із залученням до роботи духовенства єпархій УПЦ та фахівців у цій сфері.

Також було вибрано голову братства. Ним став перший заступник голови Синодального відділу УПЦ у справах молоді архімандрит Іоасаф (Перетятко).

Під час зустрічі був затверджений план роботи на поточний рік щодо популяризації тверезого способу життя на благо Церкви та України.

Довідково:

Свято-Володимирське братство тверезості було створене у 2012 році при Синодальному відділі УПЦ у справах молоді. Братство об’єднало товариства тверезості, котрі діяли у 8 єпархіях. Небесним покровителем братства є священномученик Володимир (Богоявленський), відомий своєю працею в утвердженні серед народу тверезого способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *